Cykliczne spotkania online i offline. Online przed Twoim komputerem, a offline u mnie w siedzibie firmy .
Forma: superwizja plus seminarium
Seminarium to część wykładowa. Przez lata pracy wykładowcy, a szczególnie pracy z pacjentami i klientami, wypracowałam własną metodę. Oparłam ją na syntezie najskuteczniejszych interwencji wywodzących się z moich interdyscyplinarnych poszukiwań teoretycznych i długiej praktyki klinicznej
Superwizja to prezentacja case study z Twojej praktyki. Omawiasz swój problem w pracy z ludźmi. Superwizor wraz z zespołem zadaje pytania i proponuje Tobie różne interpretacje i sposoby rozumienia przypadku. Podsumowaniem jest rozwiązanie Twojego problemu.
Dla tych, którzy interesują się psychologią i pracują z ludźmi.
Dla psychologów, pedagogów, przedsiębiorców, coachów, bodyworkerów, innych przedstawicieli i studentów zawodów pomocowych.
Zdarza się, że:
Przycisk „wybierz swoją superwizję” przeniesie Cię na stronę z terminami i tematami cyklicznie, co tydzień odbywających się szkoleń. Każde z nich będzie miało podobną strukturę organizacyjną. Superwizja zazwyczaj trzech przypadków poprzedzona będzie krótkim seminarium. Będzie to interaktywny wykład. Przygotowany przez psychologa – praktyka dla którego wybrane zagadnienie teoretyczne jest w obszarze jego specjalizacji. Tematyka opiera się na wyselekcjonowanych przeze mnie zagadnieniach, które stanowią oś naszej metody pracy w Centrum Uważności. Kupując pakiet kilku szkoleń możesz liczyć na zniżkę, po wyborze i realizacji transakcji dotyczącej wybranego szkolenia dostaniesz link do pokoju webinarowego lub bilet wstępu na szkolenie stacjonarne. Część z nas będzie w naszej siedzibie w Bydgoszczy, skąd będzie odbywać się transmisja on-line, druga część z nas zasiądzie przed komputerami. Wszyscy będziemy mogli zadawać pytania. Te osoby które wybiorą aktywny udział i prezentację swojego przypadku, dostana link ze statusem prezentera, czyli będą widoczne i słyszalne dla innych. Reszta biernych uczestników będzie miała udzielany głos w razie potrzeby.
Dr Joanna Lessing-Pernak. Psycholog z kilkunastoletnim doświadczeniem klinicznym. Doktor nauk humanistycznych. Superwizor psychologii klinicznej dziecka Polskiego Towarzystwa Psychologicznego (certyfikat nr 41) hipoterapeuta, z licencją Ministerstwa Sportu i Turystyki, Szeryf Praw Dziecka UNICEF. Laureatka Medalu Komisji Edukacji Narodowej. Wieloletni wykładowca i pracownik naukowy Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz Kliniki Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego im. Dra A. Jurasza w Bydgoszczy. Autorka artykułów naukowych, publikacji popularno-naukowych i monografii Dziecko zbuntowane – między miłością i wolnością. Założycielka i szefowa CENTRUM UWAŻNOŚCI – nowoczesnego ośrodka psychoterapii i rozwoju osobistego, a także autorskiej szkoły UNITI (Umysł, Nauka i Terapia Integralnie)