mgr Artur Grendzicki

Witam Cię serdecznie,

mam na imię Artur i jestem otwarty na to, by Cię poznać, wysłuchać tego, z czym jesteś, wspólnie się temu przyjrzeć i zaproponować działania, które przybliżają do pełniejszego, witalnego życia.

Być może jesteś teraz w trudnym momencie, próbujesz przystosować się do nowej dla Ciebie sytuacji lub poukładać coś, co jest dla Ciebie męczące od dłuższego czasu . A może przeżywasz kryzys rozwojowy, czujesz, że nie realizujesz swoich potrzeb, nie jesteś blisko tego, co dla Ciebie ważne, chcesz bliżej poznać siebie i motywy swoich działań, relacji z innymi. Te lub inne elementy mogą wywoływać stres, dawać poczucie zagubienia w myślach, emocjach. W takich sytuacjach dzielę się ze swoimi Klientami wiedzą, doświadczeniem i osobowością, by wspierać w procesie zmiany.Ukończyłem psychologię (sp. psychologia kliniczna) na Uniwersytecie SWPS w Poznaniu oraz kognitywistykę na UMK w Toruniu. Swoją pomoc opieram na zbadanych naukowo metodach psychologicznych i własnym rozwoju. Inspiruje mnie poznawanie technik z różnych nurtów psychologii i integrowanie ich, dostosowując do indywidualnych potrzeb. Blisko mi do podejścia poznawczo-behawioralnego (szczególnie do Terapii Akceptacji i Zaangażowania), humanistycznego, opierającego się na doświadczaniu i pracy całościowej z myślami, emocjami, zachowaniami, ciałem. Biorę udział w formach rozwojowych (warsztaty, konferencje, spotkania z zespołem psychologów) które poszerzają wiedzę specjalistyczną oraz umożliwiają doświadczanie na sobie procesów, które mają miejsce podczas pracy w gabinecie. Swoją pracę poddaję superwizji i interwizji.

Prócz indywidualnej pracy z osobami dorosłymi jestem otwarty na pracę z młodzieżą (od 15 r.ż), wspomagając w procesie dorastania oraz pomoc w relacjach (m.in. partnerskich, rodzic-adolescent). Wspomagam także w rozwoju osobistym i zawodowym, pomagając np. w realizacji celów, rozwoju potencjału. 

Poza wspieraniem psychologicznym prowadzę formy warsztatowe (szczególnie psychoedukacyjne), biorę udział w formach teatralnych, lubię spędzać czas blisko natury, jeździć rowerem, czytać książki, a także tworzyć gry.

Jeśli tego potrzebujesz, zapraszam Cię do kontaktu telefonicznego przed wizytą, abyśmy mogli omówić to, co dla Ciebie ważne (501-736-998). 

Cennik

Konsultacja psychologiczna – 120 zł Coaching – 120 zł

Dni i godziny przyjęć:

Wtorek 9:00 – 17:00 Środa 9:00 – 17:00 Czwartek 14:00 – 19:00

"Człowiek rodzi się po to, żeby przeżyć życie i to od niego zależy, czy go nie przegapi"

osho