mgr Iwona Kotlęga

Jestem absolwentką Wydziału Pedagogiki i Psychologii UKW w Bydgoszczy. Ukończyłam Studium Terapii Uzależnień w Poznaniu, rekomendowane przez Krajowe Biuro d.s. Przedziwdziałania Narkomanii oraz liczne szkolenia z zakresu pracy z osobami uzależnionymi chemicznie oraz behawioralnie.

Pracuję z osobami uzależnionymi oraz członkami ich rodzin, którzy doświadczają konsekwencji uzależnienia małżonka czy rodzica.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na oddziale detoksykacji od narkotyków w Świeciu, WOTUiW w Toruniu, Młodzieżowym Ośrodku Terapii Mrowisko w Sopocie. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

Praca jest moją największą pasją, choć nie jedyną. Ciekawi mnie drugi człowiek i to co ze sobą niesie.

Motto, którym się kieruję: „Nie można cofnąć się w czasie i zacząć wszystkiego od początku, ale można ZACZĄĆ OD DZIŚ i napisać NOWE ZAKOŃCZENIE”.

Kiedy warto zacząć szukać pomocy?

Jeżeli czujesz, że Twoje picie wykracza poza tzw. normy, urywa się Tobie film, klinujesz, Twoje otoczenie zwraca Tobie uwagę, na to, że przyniosłeś wstyd lub znowu nie zapanowałeś nad sobą…  albo… planowałeś, że wypijesz tylko 2 piwa, a w trakcie picia zmieniłeś zdanie… albo od 2 w ogóle nie zaczynasz… warto, abyś się ze mną skonsultował.

Jeżeli czujesz, że otoczenie Ciebie nie rozumie, najbliższe osoby nie doceniają Ciebie, smutek lub nerwowość towarzyszą Tobie przez większość dnia, a drink na koniec dnia jest jedynie tym, co ukoi Twoje skołatane nerwy i da wytchnienie, warto byś zdecydowała się na konsultację.

 

Gdy ogarniają Cię wszechobecne lęki. jest Tobie Trudno 

Cennik

Konsultacja psychoterapeutyczna – 120 zł
Psychoterapia – 120 zł
Psychoedukacja  – 120

Dni i godziny przyjęć:

Sobota 9:00 – 16:00

Iwona Kotlęga - ZnanyLekarz.pl

"Człowiek rodzi się po to, żeby przeżyć życie i to od niego zależy, czy go nie przegapi"

osho