portret dziewczyny psychoterapeuta

mgr Kamila Kużaj-Karaszewska

Wspieram innych w rozwoju osobistym i zawodowym oraz radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami, które blokują odczuwanie pełnej radości z życia. Inspiruję do rozwoju elastyczności psychologicznej, odkrywania w sobie pokładów energii i mobilizacji do szczęśliwego życia zgodnego z własnymi wartościami.
 
Moje doświadczenie zawodowe jest szczególnie mocno związane z obszarem biznesu – współpracuję z pracownikami, managerami, właścicielami firm, którzy doświadczają trudności w obszarach: regulacji emocji, wypalenia zawodowego, mobbingu, radzenia sobie ze stresem, dbania o work-life balance, realizacji celów, współpracy bądź zarządzaniu zespołem.
 
Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w rozmaitych formach szkoleniowych. Ukończyłam m.in. studia psychologiczne na Uniwersytecie K. Wielkiego, studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS, Akademię Professional Coaching, a obecnie rozwijam swoje umiejętności psychoterapeutyczne w Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt. Swoją pracę poddaję regularnym superwizjom.
 
Oferuję wsparcie psychologiczne, terapię grupową i indywidualną oraz coaching z wykorzystaniem najbardziej aktualnej wiedzy z zakresu różnych nurtów psychologii i rozwoju osobistego. Szczególnie bliskie mi jest podejście humanistyczne, dlatego zdecydowałam się na udział w szkoleniu i procesie certyfikacji w nurcie Gestalt. Inspiruje mnie łączenie różnych podejść i form pracy rozwojowej w odniesieniu do indywidualnych potrzeb Klienta. Wykorzystuję więc w swojej pracy także podejście poznawczo behawioralne (szczególnie terapię akceptacji i zaangażowania), mindfulness, elementy pracy z ciałem, ruchem. Podczas sesji zapraszam do odkrywania i integrowania tego, co w myślach, emocjach i ciele – w szczerym, autentycznym i życzliwym kontakcie z drugim człowiekiem.

Cennik

Konsultacja psychologiczna – 120 zł
Coaching, – 120 zł
Psychoterapia – 120 zł

Dni i godziny przyjęć:

Czwartek 17:00 – 21:00
Sobota 8:00 – 11:00

"Człowiek rodzi się po to, żeby przeżyć życie i to od niego zależy, czy go nie przegapi"

osho